Новини та публікації

ГО «Укрспоживконтроль» та Greco Law Company оголосили про початок стратегічної співпраці

Новини та публікації

У листопаді 2022 року між громадською організацією «Укрспоживконтроль» та Greco Law Company було укладено екслюзивний догорів про співпрацю, який передбачає повний юридичний супровід інтересів громадського об’єднання, захист прав його членів і представництво в судах. Договір підписали Голова ГО Укрспоживконтроль Станіслав Предко і партнер Greco Law Company Олег Щелкунов.

Згідно документу, Greco Law Company стає ексклюзивним юридичним партнером ГО Укрспоживконтроль. Сторони домовилися разом ініціювати процеси щодо захисту інтересів прав споживачів, зокрема, в питанні підготовки групових позовів.

«2022 рік став непростим для всієї країни, проте те, це не означає, що права споживачів втратили свою актуальність або стали не на часі. Команда ГО «Укрспоживконтроль» мужньо продовжує боротьбу з захисту порушених споживчих прав та контролю за їх виконанням. Наша місія – захистити права звичайного українця. Ми раді повідомити про укладення договору про надання правової допомоги з GRECO Law Company – провідною в Україні юридичною компанією, що спеціалізується на питаннях групових позовів. Питання з якими ми щодня стикаємося –це скрупульозна юридична робота, яка потребує спеціальних знань та професійного досвіду в галузі права. ГО «Укрспоживконтроль» впевнена, що завдяки підтримці та юридичній допомозі зі сторони команди GRECO Law Company захист прав споживачів в Україні вийде на якісно новий рівень» – зазначив Голова ГО «Укрспоживконтроль», Станіслав Предко.

В свою чергу, партнер GRECO Law Company, Олег Щелкунов підкреслив, що це новий етап і для його компанії.

«На сьогоднішній день GRECO Law Company – єдина юридична компанія України, яка має в своєму активі успішні кейси по захисту прав споживачів через механізм групових позовів. Саме команда GRECO Law Company реалізувала перший в історії України груповий позов, який допоміг мешканцям Василькова, що постраждали внаслідок пожежі на нафтосховищі в селі Крячки Васильківського району, отримати грошову компенсацію за завдану шкоду.

Тому, звичайно, для нас це логічний крок об’єднати свої зусилля із проактивною громадською організацією, яка займається захистом прав споживачів» – підкреслив Олег Щелкунов.

Під час підписання договору сторони також анонсували, що незабаром буде повідомлено про великий груповий позов щодо однієї з найбільших компаній світу. «Поки не можу відкрити деталей, але це буде процес, якого ще не було в Україні. Ми багато спілкуємось із нашими колегами за кордоном і хочемо перенести в Україну найкращий досвід у питанні захисту прав споживачів», – розповів Олег Щелкунов.

До відома:

ГО «Укрспоживконтроль» – одна з найбільших громадських організацій України, яка опікується питаннями захисту прав споживачів. Має осередки в 14 регіонах України.

GRECO Law Company – перша в Україні юридична компанія, яка спеціалізується на захисті споживачів через механізм групових позовів. Олег Щелкунов – партнер компанії, що очолює Комітет із захисту справ споживачів Асоціації Адвокатів України.