Відомий в Україні громадський діяч, спортсмен. Рекордсмен світу, чемпіон Європи, майстер спорту міжнародного класу з підводного плавання. Рекордсмен книги рекордів Гіннеса. Президент Федерації підводного спорту та підводної діяльності України. Голова громадської організації «УКРСПОЖИВКОНТРОЛЬ». Кандидат психологічних наук.

Станіслав Валерійович окрім приголомшливих успіхів у спорті активно займається підприємницькою діяльністю, цікавиться психологією та питаннями захисту прав споживачів.

Народився Станіслав Валерійович 18 липня 1970 р. у місті Києві. У 1987 році закінчив середню школу номер 66 м.Киева. У 1991 році закінчив Київське ВВМПУ, отримав звання летенанта та у 1992 склав присягу на вірність народу України. Паралельно зі службою у ВСУ отримав другу вищу освіту у Київському Державному університеті фізичного виховання та спорту. Після закінчення служби у 1996 році, по 1998 рік – працював тренером–інструктором в ООО «Школа плавання та здоров’я». З 1998 р. по 2000 р. був керівником комерційного відділу виробничо – комерційної фірми «Топтранс». З 2000 року – директор виробничо-будівельного підприємства «МЕТА».

Постійно продовжував навчання, 2003 року вступив до Національного університету фізичного виховання і спорту України на спеціальність «Олімпійський та професійний спорт», у 2005 році отримав диплом Магістра з психології спорту.

З грудня 2005 року – Президент Федерації підводного спорту та підводної діяльності України. Продовжуючи навчання в аспірантурі Академії наук України, у 2008 році отримав звання кандидата психологічних наук. До багаточисленних спортивних нагород, додалися державні відзнаки – Кабінету Міністрів України, звання «Заслуженого діяча фізкультури та спорту України».

З 2022 року Станіслав Валерійович очолює громадську організацію «УКРСПОЖИВКОНТРОЛЬ».

Станіслав Валерійович ніколи не боявся труднощів і не ставив перед собою легких задач, людина слова і діла, яка завжди ставала на захист тих хто потребував допомоги.

Одним з таких викликів для Станіслава Валерійовича стало очолення однієї з найвпливовіших громадських організацій в Україні – «УКРСПОЖИВКОНТРОЛЬ». Ще з 2019 року Станіслав Предко спільно з однодумцями завжди стояли на захисті прав споживачів. А вже у 2022 році він очолює ГО «УКРСПОЖИВКОНТРОЛЬ».

Під керівництвом Станіслава Валерійовичв в діяльності Організації розпочинається нова глава: ГО «УКРСПОЖИВКОНТРОЛЬ» розпочинає судовий захист прав постраждалих споживачів, в тому числі й через групові позови. Це достатньо нова практика для України, яка передбачає використання найдієвишого у західних країнах інструменту захисту прав споживачів через групові (колективні) позови. Проте, це одночасно і новий виклик для громадськості, яка використовує всі можливі та передбачені законом способи захисту прав споживачів. 2022 рік став непростим для всієї України, проте це не означає, що права споживачів втратили свою актуальність або стали не на часі.

Команда «УКРСПОЖИВКОНТРОЛЮ» мужньо продовжує боротьбу з захисту порушених споживчих прав та контролю за їх виконанням. Станіслав Предко вільно володіє українською, російською, італійською мовами (англійська – зі словником); Кандидат психологічних наук.

Одружений, має доньку та двох синів.